Napisać o sobie.

Kim jest Tomasz Dankowski?

Od 10 lat związany ze sprzedażą. Doświadczenie sprzedażowe, trenerskie oraz menedżerskie w takich branżach jak: Sprzedaż telefoniczna oraz bezpośrednia, Telekom, Ubezpieczenia, Odszkodowania, Energia elektryczna, Budownictwo, Suplementy diety, Fotowoltaika. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał od samych podstaw szczebla kariery rozwoju począwszy od doradcy telefonicznego, aż po stanowisko Senior Team Manager gdzie prowadził zespoły handlowe call center liczące nawet, aż 100 osób. Przyczynił się do rozwoju wielu swoich podopiecznych, wspierał, motywował oraz kierował ich w taki sposób, aby sami mogli osiągać wyższe stanowiska w firmach. Dodatkowo miał przyjemność wdrażać początkujących sukcesorów na stanowisko Junior Team Managera. W 2016 roku skupił się na rozwoju Działalności Jednoosobowej osiągając rok po roku niemalże 100% wzrosty sprzedażowe. Z jednego pracownika rozwinął firmę zatrudniającą kilka osób. Na tą chwilę sprzedaje oraz rozwija zespół handlowy składający się z 15 osób w branży Odnawialnych Źródeł Energii, a dokładnie Fotowoltaika. Zebrania, motywacja, rekrutacja, szkolenia oraz wiele innych zadań rozwojowo-sprzedażowych to dla Tomasza codzienność.

Od 3 klasy podstawowej mocno związany ze sportem drużynowym. Aż do końca szkoły średniej zdobywał wiele osiągnięć w Siatkówce Halowej i Plażowej. Następnie przez 5 lat związany z częstochowską drużyną futbolu amerykańskiego Saints Częstochowa, gdzie wspólnie z kolegami osiągnął mistrzostwo ligi.

Z pasji niegdyś współorganizator Artystycznego Programu Antyuzależnieniowego ANTYMINA w powiecie częstochowskim. Dzięki temu programowi mógł docierać do szkół podstawowych oraz średnich, a zarazem do Ośrodków Wychowawczych, gdzie on i jego przyjaciele dzielili się własnymi doświadczeniami z życia oraz pokazywali inną drogę niż droga “osiedla”.

Organizator, a zarazem prowadzący wielu konferencji biznesowych i kulturowych. Przyjemność miał występować na scenach przed publiką liczącą od 30 nawet do setek ludzi. Niegdyś współorganizator spotkań biznesowych dla przedsiębiorców WFS, gdzie mógł rozwijać i zrzeszać polskich przedsiębiorców oraz managerów firm.

Certyfikowany Manager, który wiele godzin życia poświęcił na swój oraz innych ludzi rozwój. Brał udział w szkoleniach m.in. u Briana Tracy, Joanna Gdaniec, Krzysztof Hillar, Beata Kapcewicz oraz wielu innych.


Jego motto liderskie to “Bądź takim managerem jakiego sam chciałbyś mieć.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *