O MNIE

Moją misją jest pomóc handlowcom, liderom i przedsiębiorcom rozwijać swoje umiejętności miękkie oraz kompetencje sprzedażowe tak, aby ich marzenia stawały się realizowanymi celami. 

Do każdego podchodzę w sposób indywidualny. Możesz u mnie liczyć na to, ze przeprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces zmiany. 

Zostań u mnie dłużej, zaufaj mi oraz odezwij się – zacznijmy razem współpracować i się sprawdźmy. 

w czym pomagam innym

pokazuję i uczę sktucznego
systemu sprzedaży bezpośredniej

...

pomagam budować efektywne zespoły handlowe

...

uczę jak budować i zarządzać relacjami w życiu oraz biznesie

...

Przeprowadzam przez cały proces zmiany i rozwoju

...

Jedyna taka książka w Polsce! 

JAK NIE SPRZEDAWAĆ, ABY SPRZEDAWAĆ

7 Kroków Skutecznej Sprzedaży

Od samego początku tej książki chcę Cię zaskakiwać,  pobudzać do działań i zmian oraz odpowiadać na wiele pytań związanych z trudnościami, jakie spotykasz na swojej drodze sprzedaży i rozwoju. Chwilami będzie płacz i zgrzytanie zębów, momentami zaskoczenie i radość, a jeszcze częściej bardzo dużo narzędzi i wartości do bycia lepszą wersją siebie. 

Zaintrygował Cię tytuł? Zastanowiłeś się choć przez sekundę nad odpowiedzią na pierwsze pytanie wstępu? A może jesteś w miejscu pewnej sprzedażowej niewiadomej, przez którą czujesz, że samemu jest Ci ciężko przejść? Wiesz, że stać Cię na więcej, ale nie wiesz jak to osiągnąć? Brakuje Ci wsparcia i narzędzi? Pojawiają Ci się w głowie i sercu tego typu pytania i więcej? Jeśli na któreś z tych pytań, choć po części odpowiedź brzmi “TAK” to dobrze zrobiłeś, że sięgnąłeś po tę książkę. Jestem przekonany, że znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Razem poukładamy strategię i procesy sprzedaży. A finalnie wejdziesz na wyższy level sprzedaży.

“Bogactwo to nie tylko pieniądze. Bogactwo to spojrzenia, przyjaźń, emocje, miłość, pomysły, wiara, potrzeba zmiany, rozwój...”

tomasz dankowski

FAKTY

7640

GODZIN SZKOLENIOWYCH

+ 1000

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

12

LAT 

DOŚWIADCZENIA

3

PRAKTYK BIZNESU I SPRZEDAŻY, AUTOR KSIĄŻEK

CO LUDZIE MÓWIĄ O MNIE

Tomasz Dankowski, to człowiek wielkiego serca! Człowiek, który nie zna słowa "nie"! Poznając Tomasza, byłam zdumiona jego charyzmą, energią, a zarazem spokojem. Nauczył mnie, że nie ma rzeczy niemożliwych! Twardo stąpa po ziemi wiedząc, że może zmienić świat! U Tomka imponuje mi to, że chce obdarowywać wszystkich swoimi doświadczeniami sprzedażowymi, czy też życiowymi. Każda osoba, która miała/będzie miała przyjemność go poznać, wyniesie bardzo wartościowe lekcje! Jeśli chcesz zmienić swoje poglądy na świat, czy też sprzedaż, odezwij się do Tomka, a na pewnie nie pożałujesz.
Wioleta Koścień

Trener Sprzedaży Telefonicznej i Bezpośredniej

"MOGĘ + CHCĘ = ROZWÓJ" To pierwsza myśl, kiedy wspominam współpracę z Tomkiem! To jedyny w swoim rodzaju Trener Biznesu Tomasz Dankowski! MOGĘ – to symbol jego profesjonalizmu i pasji. To właśnie one sprawiają, że spotkania z Tomkiem to prawdziwa przygoda oparta o wartość merytoryczną. CHCĘ – jest metaforą głębokiej wiary w ludzi, w ich potencjał i dobro płynące prosto z serca. Dzięki tym cechom Tomek sprawia, że każdy potrafi odnaleźć w sobie potencjał, który jest głęboko ukryty. ROZWÓJ – to on sprawia, że stajemy się coraz lepsi, a tym samym możemy rozwijać innych. U Tomka imponuje mi jego pragnienie ciągłego podnoszenia swoich kompetencji. To sprawia, że jego działalność zawodowa i społeczna jest autentyczna. Czy mogę polecić Tomka? Zdecydowanie TAK!
Agnieszka Mazur
Dyrektor Aga Mazur Consulting
Współpracuje z Tomaszem od roku, natomiast nasza znajomość rozpoczęła się ponad 2 lata temu. Wtedy po wymianie kilku zdań wiedziałem, że Tomasz ma całkowicie inne podejście do drugiego człowieka niż 99% innych ludzi których spotkałem na swojej drodze. Tomasz w tamtym momencie pomógł mi oraz całemu mojemu zespołowi nie mając w tym żadnego interesu. W kolejnych latach zaczęła się nasza współpraca, Tomasz uczył mnie jak radzić sobie w sprzedaży, a przede wszystkim pokazał mi jak współpracować z innymi ludźmi, tak aby każdy był na wygranej pozycji. To całkowicie odmieniło moją sprzedaż oraz relacje międzyludzkie. Tomasz jako mój trener sprzedaży wielokrotnie spędzał ze mną czas, tak aby wznieść moje umiejętności na jak najwyższy poziom.
Łukasz Janik
Dyrektor Marketingu i Rozwoju Polska Energetyka
Masz pytania?
Chcesz porozmawiać?
interesuje cię współpraca?

skontaktuj się ze mną